Filtru hidraulic P763758 Valtra

Înaltime [mm] 176
Tip filtru Screwed
Diametru exterior [mm] 96
Dimensiune filet [mm] M24
Inaltime pas filet [mm] 1,5
IC Krosy

162000070700

OE CASE 162000070744
IC Krosy 20147133
IC Krosy 20406000
IC Krosy 20606000
OE VALTRA 30410800
OE VALTRA 30606000
IC Krosy 836647133
JURA HIFI SH55154
IC Krosy V836662111

Marca Donaldson

Last updated on 10/01/2022 12:11